Rond 10.00 uur na het ontbijt vertrekken we richting Swaminarayan Mandir (1 uur verblijf). Vervolgens gaan we naar Birmingham Stratford Road (3 uur). Hier krijgt u de gelegenheid om te shoppen, eten en drinken. Vroeg in de avond zijn wij terug in Southall bij het hotel.
Algemeen: U dient zelf een reis en annuleringsverzekering af te sluiten indien u dat nodig heeft. Vergeet uw Paspoort of uw ID niet mee te nemen.
U bent verplicht uw bagage te labelen met: naam, adres en telefoonnummer.
In Southall is goedkoper om Engelse pond te wisselen,U kunt overal met pin betalen en is ook veiliger. In London is 1 uur vroeger dan in Nederland, wij houden tijdens ons verblijf in London Nederlandse tijd aan.
Voor London heeft u een geldig Nederlandse paspoort of ID nodig. Heeft u deze niet dan moet u een visum aanvragen:
https://www.visa4uk.fco.gov.uk/home/welcome#
Inclusief: Vervoer, overnachting en ontbijt. In de bus mag niet gerookt worden.